Bayan Korse Modelleri

Günlük yaşamın ağır temposu. Ülkemizdeki çalışma şartlarının zorluğu bizleri spor gibi aktivitelerden uzak tutuyor. Zayıflamak hepimizin hakkı. Bayan Korse Modelleri son dönemlerde en fazla popüler zayıflama ürünü olarak karşımıza çıkmaktadır. Televizyon programlarında satılan veya dandik haplar ile aldatıcı reklamlardan bunalan bayanlar tercihlerini korseden yana kullanmaktadır.

Çünkü korse size zaman kaybettirmez. Ekstra olarak bir şey yapmanıza veya ekstra ücretlere gerek kalmadan zayıflamanıza katkıda bulunur.  Üstelik insan sağlığına zararı yoktur. Burada bir ön bilgi için bir parantez açmakta fayda görüyoruz. ( İnsanların sağlığı ile oynayan bazı umut tacirleri ne idüğü belirsiz ürünlerden korse üretmektedir. Tabi bu ürünler insan sağlığını tehdit etmektedir. Her piyasada olduğu gibi bu piyasada da  işi ucuza getirip insana zarar verenler vardır.) Sizlerin korse seçerken dikkat etmesi gereken bir hususta alacağınız korse modelinin markasıdır. Tanınmış yerli veya yabancı bir çok marka bulunmaktadır. Bunlar penti,  ten, dr.fitto, yumana gibi firmalardır. 

Neden Korse ?

Korse anında fit görünmenizi sağlar. Vücut fazlalıklarınızı gizler yağ yakamanıza sarkan vücudu toparlar göğüs ve poponuzu dik durmasına katkıda bulunur. Bayanların korkulu rüyası olan selülitlerinizden sizi kurtarır. Özelikle termal korseler bu konuda en iyi seçenek olacaktır. 

Korse Nasıl Seçilmelidir ?

Korse seçimi çok önemlidir üste anlatıldığı gibi piyasada binlerce bayan korse modelleri bulunmaktadır korse satın alırken öncelikle markasına fiyatına ve beden ölçünüze dikkat etmelisiniz. Her firmanın ayrı ölçüleri bulunmaktadır. Almadan önce ilgili firmadan beden tablosunu isteyiniz. Ucuz korseden şiddetli kaçınınız. Neye göre alacağınızı belirleyiniz. 

Diyelim ki beliniz için alım yapacaksınız. O zaman sadece bel korsesi yada tarzı korse seçmelisiniz.

Yine poponuzun sarkmasından şikayetçi iseniz ve selülit gibi probleminiz varsa. külot yada yarım bel altı modeli seçmelisiniz.

Sadece bel üstündeki kilolardan kurtulmak basen bölgenizi toplamak göğüslerinizi kaldırmak istiyorsanız bel üstü yarım vücut korselerini seçebilirsiniz. 

Eğer komple olarak hepsi bir arda olsun diyorsanız seçmeniz gereken ürün ise body korsedir. Bu ürün komple her ihtiyaca cevap vermesi için tasarlanmıştır. 25 kategoride sıralanan tüm özellikleri içinde barındırır. 

Aradığınız ve özel duyduğunuz kum saati gibi vücuda bir adım kadar yakınsınız. Üstelik fiyatlar cep yakmaz. Ayrıca doğru yıkanması durumunda deforme olmaz uzun yıllarca giymenize olana sağlar.

Yazar: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir