Kitap Tanıtımları

KİTAP TANITIMLARI

Günümüzde teknolojinin artmasıyla birlikte kitaplara olan ilgi azaldı. Her şeyin elektronikleştiği günümüz şartlarında kitaplara ayıracak vaktimiz pek kalmadı. Kitaplar da her şey gibi elektronikleşti haliyle. Kitaplar da dijitalleşti. Adı da e-kitap oldu. İnternet ortamında birçok kitabı aramaya, okumaya başladık. Önceden sahaflara gidilir, kütüphanelerden kitap alınır, kokusu içimize çekilirdi. Ancak şuan insanlar evlerinden çıkmadan pek çok kitaba erişebiliyor.

Sosyal medyada gördüğümüz pek çok kitap hakkında detaylı bilgi elde edebiliyoruz. Okullarda verilen kitapları okumak yerine özetlerine bakmaya başladık. İşin asıl amacından uzaklaştık, okuma alışkanlığımızı kaybettik ve kısa yollara başvurmaya başladık. İnternette yayılan kitap özetlerinin doğruluğunu ölçmeden benimsedik ve birçoğu yanlış çıktı. Web sayfamız sayesinde bütün kitaplar hakkında doğru bilgi edinebilirsiniz.

Binlerce Kitap Tek Kutuda

Uzman kadrosu ile kitaplar hakkında detaylı araştırma yapıp, inceliklerine kadar okuyan bu kadro, sizler için tüm önemli bilgi ve ayrıntıları not ediyor. Verilen kitap özeti ödevlerini internette arıyoruz ve çok kısa şeyler elde ediyoruz. Ancak http://www.ekitapozetleri.com/ sayesinde kitap özetleri bulmak çok kolay. Tüm kitapların özeti mevcut olan site her geçen gün büyüyor. Çocuk kitapları adına da özetler yayınlayan site pek çok minik için kitap seçenekleri sunuyor size. Sitede bulunan kitap özetleriyle kitap hakkında bilgi sahibi olabiliyorsunuz. Dilerseniz siz de bu kitap özetlerinden yola çıkarak kitabın tamamını okuyabilirsiniz.

Çok geniş bir kategoriye sahip olan site sizler için kitapları konularına göre ayırmış. Okumak istediğiniz kitap türüne göre kategoriyi seçip beğendiğiniz kitap hakkında bilgi edinebiliyorsunuz. Kitabın kapak fotoğrafından veya adından size hitap edip etmediğini anlayamadıysanız daha detaylı bilgi edinebiliyorsunuz.

Girmiş olduğunuz kitaba benzer olan kitapları da size öneriyor. Diğer insanların seçmiş olduğunuz kitap hakkındaki yorumlarını da görebiliyorsunuz. Yazarlar hakkında bilgi edinmek istediğinizde de yazarların çıkarmış olduğu tüm kitapları görebiliyorsunuz. Pek çok sıralama seçeneği mevcut. Fiyata göre, isme göre ya da popülerliğe göre sıralayabiliyorsunuz. Kitaplar hakkındaki özetler yeterli gelmez ise tam özet ile kitap hakkında daha geniş bir bilgiye ulaşabilirsiniz.

Kaynak : http://www.ekitapozetleri.com/

Yazar: admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir