Korse İle Zayıf Görünmek Herkesin Hakkı !

Biraz kilomuz olsa hemen diyetlere sarılıp her pazartesi başlayıp Çarşamba veya Perşembe günü diyeti bozuyoruz. Aç kalmak veya sürekli spor yapmak hemen hemen hiçbirimizin işine gelmiyor. Fakat söz konusu fazlalıklar nedeniyle yakınımızın düğününe katılırken veya erkek arkadaşımız, eşimiz ile dışarıya yemeğe çıkarken abiye elbiselerimizi giydiğimizde hiç de hoş olmayan basen ve göbek görüntüsüyle karşı karşıya kalıyoruz. Bu nedenle böyle günlerde ya da gecelerde aklımıza ilk gelen büstiyer korse çeşitleri oluyor.

Büstiyer Korse İle Olağandan Çok Daha Zayıf Görünebilirsiniz!

Büstiyer korse çeşitleri her renkten üretilmekte olduğu için uzun veya kısa elbiselerin altına bütün olarak iç çamaşırı şeklinde giyilebiliyor. Elbisenin altında bir bütünlük sağladığı için ve artık dikişsiz korseler imal edildiği için giyilen iç çamaşırı asla belli olmuyor.

Zayıflatan korseler segmentinde pek çok türden modeller yer almaktadır. Söz konusu modellerden en çok tercih edilenler ise sporcu büstiyer korseleri ve seksi korselerdir. Sporcu büstiyerlerin, arka kısmındaki askılar bir birine bitişik olduğundan dolayı omuz genişliği olmayan askılı elbiseler ile birlikte kullanılabiliyor. Seksi korseler ise model ve renk kategorisinde ürün yelpazesinin geniş olmasından dolayı tercih ediliyor. Ayrıca seksi korseler ile özel gecelerde de daha ince ve narin görünmek mümkün!

Gebelik Döneminde Hamile Korsesi Kullanabilirsiniz!

Her kadının istediği bir çocuk sahibi olmak olsa da, hamilelik devresi her kadın için zor geçen bir dönemdir. Özellikle kocaman bir göbek, biraz daha fazla büyümüş olan göğüsler ve bozulan bir basen görüntüsü hamile olan her kadın için biraz sıkıntıdır. Bu tarz sorunlardan kurtulmak için hamile korsesi kullanabilirsiniz.

Gebeliğin ileri devrelerinde hamile korsesi giymek çok iyi olmasa da, hamileliğin ilk aşamalarında özellikle kısa süreli kullanımlarda hamile korsesi tercih edilebilir. Uzmanlara göre hamileliğin ilk devrelerinde korse giymenin hiçbir sakıncası bulunmamaktadır. Yalnız gebe olan bayanların dikkat etmesi gereken en önemli husus; korse fiyatlarıdır. En ucuz korse seçimi yapabilmek adına, piyasada bulunan herhangi bir iç çamaşırını satın almanız tehlike yaratabilir. Bu nedenle kaliteli ve hamileliğe özel olarak üretilmiş olan korseleri satın almalısınız.

Yazar: admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir