Korse Kullanmayı Nasıl Alışkanlık Haline Getirilir ?

Vücut şekillendirici korse aslında birçok bayanın kullanmak istediği bir iç çamaşırıdır. Fakat kimi zaman korse giydiğimizde ya bizi fazlasıyla sıkar nefes alamayacak duruma geliriz ya da batma hissiyle birlikte korsenin olduğu bölgelerde kaşıntı yaşarız. Peki, korse kullanımını nasıl daha iyi bir hale getirebiliriz? Bayan korsesi hissetmeden nasıl daha uzun süre giyilebilir?

Vücut Şekillendirici Korse Nasıl Daha Uzun Süre Giyilebilir?

Korse kullanmayı alışkanlık haline getirmek için aşağıda sıralanan maddelere dikkat etmelisiniz. Tüm bunların yanı sıra bütün gün korse kullanmak, daha hızlı alışkanlık kazanmanıza yardımcı olacaktır. Fakat korsenin sert kumaştan imal edilmemesi ve günlük 8 saatten daha fazla kullanılmaması sağlığınız açısından daha yararlı olacaktır…

Korse Kullanmayı Nasıl Alışkanlık Haline Getirebilirim?

• Seçtiğiniz korsenin kumaşının lateks olmasına dikkat ediniz.

• Korse üzerine giyilen kıyafetler çok kaba ve kalın yapıda olmamalı.

• Dikişsiz korse çeşitleri arasından seçim yaparsanız, rahatsızlık hissetmezsiniz.

• Tam beden korse çeşitleri arasından askılı olanlar tercih edilmeli.

• Korse üzerine giydiğiniz kıyafetler mutlaka likralı kumaşlardan üretilmiş olmalı.

• Korse giymeyi alışkanlık haline getirebilmek için sabah yataktan kalkıldığında mutlaka hemen giyilmeli ve tüm gün vücuttan çıkarılmamalı. Önerilen kullanım süresi maksimum 8 saat olduğu için öğleden sonra giyip, gece uykuya yarım saat kala da çıkartabilirsiniz.

Korse Fiyatları

Korse satışı yapan yerler korselerin fiyatlarını normal olarak ürünün kalitesine göre ayarlamaktadır. Fiyatın biraz yüksek olması her zaman korsenin daha kaliteli olduğunu gösterirken, kaliteli korselerin daima ucuz korselerden daha yumuşak ve daha giyilebilir yapıda olduğu bilinmelidir. Korse fiyatları hakkında araştırma yapılırken bunlar göz önünde bulundurulmalıdır.

Genellikle korseler bayanlar tarafından giyildiği için bu tip iç çamaşırları göbek, basen ve göğüs toparlayıcı olarak üretilir. Bayanlar kendi bedenlerine göre bir korse seçerken, kullandıkları beden ölçülerinden iki beden daha küçük korse almalı ve uzun süre giymek istiyorlarsa fermuarlı, yumuşak tipli olanları tercih etmelidirler.

Yazar: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir