Seksi Korseler ve Fiyatları

Ünlü iç çamaşırı markaları tarafından eskiden beri hayatımızda olan korselerin çok amaçlı kullanılanları ve seksi korse çeşitleri üretildi. Artık bayanlar hem fazla olan kilolarını örtmede daha başarılı olurken, hem de iç çamaşırının en şık haliyle giyiminin tadını çıkartıyorlar. Görüntü itibariyle cezbedici olan seksi korseler, genellikle büstiyer korse tarzında üretiliyor.

Seksi Korseler Uzun Yıllardan Beri Kullanılıyor

Neredeyse 200 yıla yaklaşan bir korse tarihi var diyebiliriz. 1830 yıllarında Victoria döneminde üretilen korseler tıbbi zorunluluk için kullanılmaya başlanmıştı. Bu zamanlarda korseleri o kadar sıkı bağlarlardı ki; kadınlar elbise altına giydikleri bu iç çamaşırlarından ciddi anlamda rahatsız olurlardı. Hatta korseleri çok fazla sıkıştırdıkları için zaman zaman nefes yetmezliğinden bayılırlardı.

Söz konusu dönemlerde biraz bol bağlanmış olan iç çamaşırları, seksi korseler olarak görülmekte ve dönemin düşünce yapısıyla ters düşmekteydi. Daha sonra korselerin zayıflatıcı nitelikte olduğu fark edilerek korse kullanımı, hızlı bir şekilde yayıldı. Günümüze kadar çok büyük değişiklikler geçirerek gelen korseler dikişsiz korse, büstiyer korse, tam beden korsesi, göbek korsesi, basen korsesi ve bel korsesi halinde üretilmeye başlandı.

Seksi Korse Fiyatları

Seksi korse fiyatları ise ortalama olarak normal korse çeşitlerinden biraz daha yüksek fiyatlı satılıyor. Korse fiyatları her zaman model, kumaş ve üzerinde kullanılmış aparatları göz önüne alınarak belirlendiği için bazıları düşük fiyatlı bazıları ise yüksek fiyatlı olabiliyor. Özellikle hafif kilolu bayanlar tarafından fit bir görüntüye sahip olabilmek için sıklıkla kullanılan zayıflatıcı korse fiyatları ve seksi korse ücretleri diğerlerine nazaran yüksek bir fiyat etiketiyle pazara sunuluyor. Çünkü her ikisi de belli bir amaç için üretilmekte ve belirli bir pazar payına sahiptir.

 

 

Yazar: admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir